PENZION NA FAŘE

Dubenec č.p. 1
544 55 Dubenec

tel.: 604 274 008,
        603 257 405

email: info@penzionnafare.cz

 

Penzion

Náš penzion „Na Faře“ se nachází v malebné krajině v Podkrkonoší mezi městy Jaroměř a Dvůr Králové nad Labem poblíž lázní Velichovky. Nabízíme ubytování nejen ve stylových pokojích v historické budově fary z poloviny 18. století, ale i ve standardních pokojích se základním vybavením v nově přistavené části penzionu.

Na chodbách farní budovy je stálá expozice historických farářských ornátů, dobových obrazů a pamětní deska A.B.Tomanové (ženy s výjimečnými schopnostmi uzdravovat nemocné), která zde pobývala.
Součástí penzionu je stylová restaurace, velký společenský sál, privátní wellness (infrasauna a vířivka), společenská  místnost s kulečníkem, stolním fotbalem a herní konzolí Xbox (na vyžádání)

 

Dlážděný dvůr nabízí v letních měsících posezení pod slunečníky,v blízkosti je dětské pískoviště.  Samozřejmostí je úschovna a půjčovna kol  a součástí areálu je velké oplocené parkoviště (hlídané kamerou). 

Veškeré vnitřní prostory našeho penzionu jsou nekuřácké.

 

Blízké okolí penzionu nabízí mnoho možností využití volného času. V bezprostřední blízkosti leží kostel sv. Josefa pocházející z poloviny 14.století. Za penzionem je fotbalové a volejbalové hřiště. Asi 1,5 km od penzionu uprostřed obce je sportovní areál nabízející tenisový kurt s umělým povrchem, hříště na nohejbal, volejbal a košíkovou. Okolí penzionu je protkáno velkým množstvím cyklostezek různé náročnosti. Z cyklozastávky přímo před penzionem můžete vyrazit na naší cyklostezku „Farní okruh“ v délce 6 km.  Ve vzdálenosti 2 km se nachází Golf Resort Nová Amerika, který je s 27 jamkami největším golfovým hříštěm na východě Čech. V blízkém okolí můžete navštívit mnoho historických památek i jinak atraktivních míst, např. barokní skvost Hospital Kuks, vojenskou pevnost Josefov, ZOO ve Dvoře Králové a další.

3D Prohlídka penzionu

Přijeďte k nám, nechte se hýčkat a užijte si pohodu na venkově…